Poděkováni

Datum: 20.12.2016 | Vložil: Naďa

Paní Lenku jsem nikdy osobně nepotkala, přesto v mém životě sehrála obrovskou roli a já jsem ji za to moc vděčná.
Ne každé těhotenství má krásný a šťastný konec, ale i to špatné se dá zvládnout a najít něco pozitivního!
Jsem maminka dvou odrostlých holčiček a ani jedna nepřišla na svět úplně spontalně. Zažila jsem dva lékaři vedené porody a přesto na ně ráda vzpomínám. Co mi ale chybělo, je důvěra v sebe sama a ve své tělo. A to mi dodala právě Lenka s 11ti letým odstupem! Díky ní jsem posbírala odvahu, odmítla revizi po zamlklém těhotenství a počkala v klidu doma s manželem. Můžu srovnat oba postupy, revizi jsem zažila a vím jaké prazdno se v ženě rozhostí.... Ta druhá cesta mi pomohla vyrovnat se s neúspěchem, naučit se verit sama sobě a dodat si odvahy! Ani chvilku mě nenapadlo jet do nemocnice, když to přišlo. Vracela jsem si slova Lenky a verila, že žena dokáže nejen sama porodit, ale i potratit.
Toto téma je celkem tabu a já bych chtěla dodat odvahy všem ženam, které potká toto nešťestí. Dula jako je Lenka u vás bude stát nejen v těch krásných chvílich!!! A já jsem ji za to neskutečně vděčná. I díky ní věřím, že se dočkám i té druhé pomoci dul a podaří se mi zažít úplně přirozený porod u kterého budu věřít sama sobě!
Děkuji.

Přidat nový příspěvek